Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Alape

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu

Alape - tradičné nemecké umývadlá

 


Alape je nemecký výrobca kúpeľňového príslušenstva. Spoločnosť je na trhu od roku 1896 a odvtedy sa dokázala stať jedným z popredných výrobcov oceľových umývadiel a drezov. Značka v súčasnosti spolupracuje s tromi dizajnérskymi kanceláriami, ktorých práca bola odmenená za priemyselné ocenenia. Vynikajúci dizajn, najvyššia kvalita výrobkov a tradícia za značkou prinútila mnohých zákazníkov, aby si vybrali produkty Alape. Umývadlá tohto výrobcu sa nachádzajú v kúpeľniach takmer vo všetkých zemepisných šírkach.

Najlepší materiál

Všetky umývadlá Alape sú vyrobené z glazovanej ocele, preto je im možne dať rôzne tvary a veľkosti. Ďalšími výhodami tohto produktu sú: nízka hmotnosť a vysoká pevnosť. Glazovaná oceľ spája dizajnové vlastnosti ocele s odolnosťou a chemickou odolnosťou voči sklu. Stojí tiež za zmienku, že vrstva smaltu sa aplikuje a tepelne spracuje na oceľovej skelete.

Mnoho tvarov - mnoho funkcií

Na stránke sanitbuy.pl nájdete široký výber produktov Alape. Umývadlá a drezy tohto výrobcu fungujú dobre vo všetkých interiéroch. V našej ponuke sú umývadlá: zapustené, na dosku, poloslepé, závesné alebo voľne stojace. V našom sortimente máme aj umývadlá, drezy a misky Alape.

http://www.alape.com