Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Artceram

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu

Artceram


 


Artceram je talianska značka špecializovaná na kúpeľňovú keramiku. Spoločnosť bola založená v roku 1987 a odvtedy získala tisícky zákazníkov v Európe aj Južnej Amerike.


 


Design pre každú kúpeľňu

Fakt, že Artceram drezy získavajú veľa prívržencov, je ich jedinečný dizajn. Katalógy spoločnosti sú plnené kúpeľňovou keramikou, ktorú talianski dizajnéri dali zaujímavými tvarmi. Tvar umývadla sa dokonale zhoduje s výraznou farbou alebo s ozdobami, ktoré boli zdobené predmetmi. Ak hľadáte zaujímavé riešenia pre vašu kúpeľňu, čierna keramiká môže urobiť izbu príjemnú, intimnú atmosféru.


 


Kúpelne pre odvahy

Umývadlá Artceram sa dokonale kombinujú s modernými kúpeľňami. Výrobky tejto talianskej značky dávajú príležitosť prevratovať organizáciu kúpeľňového priestoru. Na webovej stránke SanitBuy.com nájdete čierne, voľne stojace série Artceram Cow. V našej ponuke je k dispozícii aj keramika z jazzovej série, ktorej tvar pripomína futuristické tvary. SanitBuy vám tiež môže poskytnúť skutočne unikátne umývadlo, ktorého dizajnéri dali tvar šálky kávy.

www.artceram.it