Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Kerasan

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu

Sanitárna keramika Kerasan je vysoko kvalitný výrobok známeho talianskeho výrobcu, ktorý je na trhu od roku 1960. Spoločnosť Kerasan úspešne vyrába kolekcie kúpeľňového nábytku a doplnkov s jedinečným dizajnom a štýlom. V širokom sortimente tohto výrobcu nájdete až sedemnásť sérií produktov pre súkromné aj komerčné priestory. Najobľúbenejšie séria sanitárnej keramiky Keresan patrí Flo, Cento, Ego Aqua Libre a najrozšírenejšia Kerasa Retro. Kerasan je kvalitný a jedinečný vzhľad a štýl. Spoločnosť vyrába predovšetkým zbierky kúpeľňového nábytku, keramiky a príslušenstva s jedinečným dizajnom a štýlom.


 


Linka Kerasan Ego je mimoriadne zaujímavá. Výrobná séria s týmto názvom zahŕňa okrem iného toaletné sedadlá, umývadlá, bidety a toaletné misy.


 


Zákazníci chvália Kerasan Ego za nevyváženú eleganciu a vysokú funkčnosť a trvanlivosť produktov. Vybavenie kúpeľne s pomocou tejto značky rozhodne vyplatí. Nízka cena za vysokú kvalitu - najlepšie popisuje výrobky tejto značky. Nájdu uznanie u ľudí s minimalistickou chuťou, pretože sa zdá, že sú inšpirovaní jednoduchými tvarmi a tradičnými farbami. Výhodou takýchto kúpeľňových zariadení je aj skutočnosť, že si môžete vybrať príslušenstvo prakticky v akomkoľvek štýle a farbe.

Pozrite sa na ponuku tohto výrobcu v našom obchode!

www.kerasan.it