Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Villeroy & Boch

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu

Villeroy & Boch - kúpeľne s históriou

História značky Villeroy & Boch sa datuje do 18. storočia, keď Francois Boch a traja synovia začali vyrábať porcelán. Odvtedy sa tejto nemeckej spoločnosti podarilo vytvoriť stabilnú pozíciu na trhu ako výrobca riadu, keramických dlaždíc a prvkov sanitárneho vybavenia. Návrh kúpeľne od Luigi Colani bol jedným z medzníkov vo vývoji značky Villeroy & Boch. Umývadlá, vane, toalety a iné vybavenie kúpeľní nemeckej spoločnosti sa od tej doby podarilo dobiť srdcia zákazníkov po celom svete.


 


Krása a kvalita

Spoločnosť Villeroy & Boch vyrába sanitárnu keramiku, vane, nábytok a kúpeľňové doplnky rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Výrobky sa okrem iného vyrábajú zo sanitárnej keramiky s použitím technológie CeramicPlus. Tento náter pomáha udržiavať zariadenie čisté - nečistoty a kamenné usadeniny sa neusadzujú na umývadle alebo vane a neprichádzajú do odtoku vodou.


Villeroy & Boch produkty

V našom obchode ponúkame široký výber vybavenia kúpeľní, vrátane keramických dlaždíc, umývadiel, kovania, akrylových a quarylových vaní, kúpeľňového nábytku, sprchovacích vaničiek a sanitárnej keramiky. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu sa ľahko udržujú a vyznačujú sa mimoriadnou trvanlivosťou.


 


Villeroy & Boch sú umývadlá, ktoré budú pracovať vo všetkých typoch kúpeľňových interiérov. Oválne misy s futuristickým vzhľadom zo série Aveo budú dokonale harmonizované s modernými kúpeľňami. Na druhej strane, série Hommage sa dokonale zmestí do kúpeľne v retro štýle. Avšak, ak potrebujete dať interiéru dokonalý, skoro ženský charakter, séria La Belle môže byť tou najlepšou voľbou. Odporúčame tiež našu sériu Venticello, ktorá zahŕňa jednoduchú, ekonomickú formu a zároveň exkluzívne produkty. Spoločnosť má vo svojej ponuke tradičné výrobky prispôsobené na montáž armatúr a dizajnérske umývadlá, v prípade ktorých sú batérie namontované mimo zariadenia.

www.villeroy-boch.com