Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Grohe

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu

Batérie GroheGrohe je známy nemecký výrobca sanitárnej keramiky. Značka Grohe získala obrovskú popularitu a v súčasnosti je jedným z lídrov v Európe a vo svete. Korene tejto renomovanej nemeckej spoločnosti sa datujú do začiatku 19. storočia a teraz sa jej produkty úspešne predávajú na trhoch niekoľkých desiatok krajín. Už viac ako 140 rokov je spoločnosť lídrom v oblasti implementácie najmodernejšej technológie.


 


V našej ponuke nájdete výrobky ako grohe euophoria, grohe kúpeľové batérie, grohe vaňové batérie a grohe umývadlá. Spoločnosť je známa predovšetkým svojimi vysoko kvalitnými výrobkami a neustále modernizovanou technológiou. Grohe sa zaviazala k vysokému štandardu svojich výrobkov. S jedinečným dizajnovým prístupom produkty Grohe kombinujú dizajn a funkčnosť. Viac ako 70 rokov skúseností v spoločnosti možno vidieť vo vynikajúcej kvalite populárnych kúpeľňových batérií Grohe.


 


Všetky výrobky Grohe podstupujú dôkladné testy na zaistenie ich kvality a spoľahlivosti. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami ponuky výrobcu, ktoré sú k dispozícii v našom obchode. Nájdete tu exkluzívne produkty spoločnosti, ako sú kúpeľňové baterie, umývadlá, grohe regály alebo grohe série euophoria.

www.grohe.pl