Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

 

Piotr Cyrwus

"Som prekvapený obchodom sanitbuy.pl. Profesionálna a príjemná obsluha
vždy ochotná pomôcť s vedomosťami o produktoch podstatne lepšími ako v
tradičnom obchode. A k tomu veľmi nízke ceny. Veľmi Rád som tu
nakupoval. Odporúčam obchod sanitbuy.pl"

Piotr Cyrwus

Komplexné realizácie

Dlhoročné skúsenosti s predajom výrobkov na vybavenie kúpeľní, zastrešovanie projektov s dozorom projektantov a náročných investorov a prevádzkovanie internetového obchodu sú aspekty, ktoré vybudovali pozíciu spoločnosti SaniWell. Sme vnímaní ako spoločnosť, ktorá dokáže napĺňať zámery vyžadujúce veľkú angažovanosť, odborné vedomosti a zodpovednosť. S potešením sme sa podieľali na rekonštrukcii stavieb ako kúria v Niegoszowiciach a Rzepline, kde sme dodali výbavu kúpeľní a keramické obkladačky.

Niegoszowice.jpg

Veľkou výzvou sú často novodobé projekty, v ktorých treba zosúladiť návrhy projektantov s technickými možnosťami. Na tomto mieste môžeme spomenúť stavbu novodobého apartmánového domu v Krakove na Krowoderskej ulici, kde sme vykonávali ukončovacie práce v hale a jednotlivých apartmánoch.

Krowod_150dpi.jpg

Zaoberáme sa však predovšetkým vybavovaním individuálnych, komplexných objednávok zákazníkov, ktorí sa v dnešnej internetovej dobe rozhodnú na objednanie vybavenia kúpeľní za vyššie sumy práve v našom internetovom obchode www.sanitbuy.sk. Ich názory na spoluprácu s nami môžete nájsť v záložke „názory o sanitbuy.sk“ a v známych portáloch porovnávajúcich ceny ako Ceneo alebo Nokaut.

Dnes môže internetový obchod zriadiť každý, preto dobre zvážte, komu zveríte svoje peniaze !

Zníženie dopravných nákladov - akcia!!!

Každýchpár týždňovzabezpečujeme vlastnú dopravutovaru naSlovensko.Vďaka tomu znižujeme náklady na dopravuo 50 %. Táto ponuka je adresovaná zákazníkom, ktorí môžu na zásielku počkať o niečodlhšie ako býva bežné. Umožňuje nám to tiež vybavovať aj menšieobjednávky. Tešíme sa na vaše dopyty aobjednávky.
Najbližšia dodávka je plánovaná približne 12. 03. 2013. Trasa:Žilina, Trenčín, Bratislava, Nitra, BanskáBystrica, Poprad, Prešov, Košice a okolie týchto miest.

Náš obchod splupracuje s niekoľkými dôverihodnými dopravnými spoločnosťami, ktoré dovážajú tovar našim zákazníkom. V prípade menších objednávok, ako sú napríklad batérie, malé umývadla, kúpeľňové doplnky a pod. ponúkame dovoz priamo k zákazníkovi za veľmi atraktívne ceny.

Pokiaľ máte záujem o vaňe, sprchové dvere, kúpeľňový nábytok a pod., môžete využiť naše služby osobného odberu výrobkov zo skladu pri poľsko - slovenských hranicu - je to pohodlné hlavne pre zákazníkov bývajúcich v Prešovskom a Žilinskom kraji. Pre tých ktorý dávajú prednosť pohodliu a komplexnému vybaveniu objednávky navrhujeme paletovú prepravu, ktorá sa pri objednávkach s väčšou hodnotou viac opláca. Z času na čas taktiež organizujeme hromadné dodávky na teritórium Slovenka. Takéto dodávky nám dovoľujú dodávať tovar viacerím klientom podčas jednej trasy a taktiež zníženie Vašich výdavkov na transport. Informácie o najbližších plánovaných hromadných dodávkach budú umiestnené na našej internetovej stránke.

Pre prepočítanie nákladov na dopravu a určeniu spôsobu dodávky kontaktujte obchodné oddelenie. Náš konzultant Vám rád poradí.