Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Marazzi

 

 

Vyber si kategóriu výrobkov a sériu


Marazzi dlaždice

Marazzi je talianska spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších výrobcov keramických dlaždíc v Európe. Najvyššia kvalita, moderný dizajn a široká škála produktov - takto môžete opisovať túto značku. Viac ako 500 vzorov kúpeľní, kúpalísk, kameninových dlaždíc, dlaždíc z prírodného kameňa alebo technických obkladov prispieva k bohatosti farieb a vzorov, vďaka čomu každý nájde niečo pre seba. Navyše, dlaždice Marazzi sa vyznačujú nevídanou trvanlivosťou, ktorá odlišuje výrobcu od súťaže.


 


Trvanlivosť predovšetkým

Keramické dlaždice Marazzi sú oceňované na celom svete okrem iného aj pre nadštandardnú trvanlivosť. Použitie vysoko kvalitných surovín a dlhoročné skúsenosti výrobcu robia Marazzi dlaždice extrémne odolné voči vonkajším faktorom. Vďaka vynikajúcej trvanlivosti sa dlaždice Marazzi čoraz viac využívajú pri tvorbe verejných budov a veľkých architektonických projektov.


 


Marazzi dlaždice v ponuke Sanitbuy.pl

Dlaždice Marazzi oceňujú nielen zákazníci, ale aj architekti a dizajnéri interiérov, ktorí oceňujú široký výber, vďaka čomu sú možnosti ich usporiadania neobmedzené. V našom sortimente nájdete sériu Marazzi, ako sú: Monolith, Spazio, Gemstone alebo Treverkway. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou dlaždíc Marazzi!

www.marazzi.it