Prosím o cenovú ponuku:

Ak máte zoznam produktov a viete, čo hľadáte
Nižšie pridaj súbor v formáte napr. pdf, doc, xls.

Alebo nám napíš

sklep@sanitbuy.pl

Opinie o sanitbuy.sk

 

Piotr Cyrwus

Som prekvapený obchodom sanitbuy.pl. Profesionálna a príjemná obsluha vždy ochotná pomôcť s vedomosťami o produktoch podstatne lepšími ako v tradičnom obchode. A k tomu veľmi nízke ceny.

Veľmi rád som tu nakupoval. Odporúčam obchod sanitbuy.pl

Plne profesionálna firma, obdivuhodný prístup k zákazníkovi, veľmi dobrý kontakt, záujem zo strany zamestnancov, poradenstvo pri nákupe, všeobecne pozitíva odporúčam všetkým

mluczak

Certifikáty a ocenenia

Pridajte svoj názor:

Hodnotenie zákazníkov:

Pozývame vás sledovať hodnotenia o nás zverejnené na internetových stránkach:

Super cena , taký tovar som nenašiel v žiadnom slovenskom obchode. Kúpil som vaňovú batériu a umývadlovú batériu. Kvalitný tovar, pekne zabalený a čo je najpodstatnejšie rýchle doručenie . Písali mi 7-14 dní za 7 dní sa ozvali emailom že mám už tovar na ceste. Ďakujem Pavel

Pavel

2022-04-30 16:07:54

Super ceny, velka spokojnost.

Tomas

2020-11-30 13:50:18

Nakupovali sme v sanitbuy 2-krt. Sortiment je vemi irok, urite by som v iadnom kamennom obchode tak ponuku neobjavila a nebola ani schopn si vetko fyzicky prejs. Ceny s vemi priazniv, komunikcia s personlom bola vemi stretov a promptn. Dodanie tovaru bolo v oboch prpadoch bezproblmov, tovar bol dodan vas a v bezchybnom stave. Vzhadom na vku objednvky sme mali dopravu zdarma, take celkovo sme oproti cenm v kamennch obchodoch uetrili okolo 35-40%. Odporuila by som len vylepi web strnku a zefektvni spsob vyhadvania. Sme radi,e sme tu mohli nakupova a drme tmu sanitbuy palce, aby o najviac zkaznkov na Slovensku vyuilo ich skvel ceny a sluby.

katarina.racz

Nakupovanie vez sanitbuy mozem iba odporucit. Obchod prebehol bez problemov. Siroky sortiment a ceny ktore bohuzial na slovensku nieje mozne ziskat.

mrychtar

SUPER CENY, NEPOROVNATELNE SO SLOVENSKYMI INTERNETOVYMI OBCHODMI MY SME KUPOVALI SANITU A NABYTOK DO KUPELNI DO NOVOSTAVBY, DOPRAVU PRIAMO DO DOMU SME DOSTALI ZADARMO. URCITE ODPORUCAM, VYUZILA BY SOM SLUZBY TOHTO INTERNETOVEHO OBCHODU ZNOVU. TOVAR JE PRVOTRIEDNEJ KVALITY, ORIGINAL ZABALENY, ZABEZPECENY PROTI POSKODENIU. PO POTVRDENI OBJEDNAVKY SA UHRADZA ZALOHA NA SLOVENSKY UCET. DOBA DODANIA JE CCA 3-6 TYZDNOV, ZALEZI KEDY BUDE NAPLANOVANY ROZVOZ. KOMUNIKACIA JE V CESTINE, NA MAILY ODPOVEDAJU KAZDY PRACOVNY DEN POOBEDE PO 17 HODINE. PROFESIONALNY PRISTUP. URCITE ODPORUCAM

calunnictvofenik

Vborna komunikcia e-mailom v cestine, pohotova odpoved vo vecernch hodinach, zistenie doby dodania, upresnenie ceny dopravy este pred nakupom. Skvely pristup, ochota, sympaticky kolektv na predajni v Krakowe, cena omnoho nizsia ako v SR. Pri objednvke 1ks umyvadla sa mi neoplatilo hradit dopravu 50Eur do BA.(Na druhej strane keby som zobrala viac vrobkov, cena dopravy by bola rovnaka).

martina.duraniova

Good prices, Katarzyna was very kind and prompt. Fast delivery, much more faster then promised. Everything`s perfect.Thanks.

Lorand

Stránka